نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

کرم موبر رایحه گل رز مکسلیدی 90 گرمی

حذف موهای زائد در 3 دقیقه

مناسب پوست حساس

مناسب از بین بردن موهای سرسخت

وزن خالص 90 گرم + 18 گرم رایگان

تومان 37,000

100 قلم

کرم موبر مکس لیدی با لوسیون منحصر به فرد متعادل کننده پوست مراقبت از پوست غنی شده با روغن جوجوبا و آلوئه ورا ، PH پوست شما را در حد طبیعی خود باز می گرداند. کرم موبر مکسلیدی در 3 دقیقه موهای زائه را از بین می برد. برای حذف و از بین بردن موهای سرسخت مناسب است. برای پوست های حساس مناسب است. همچنین بعد از استفاده پوست را نرم می کند. وزن خالص 90 گرم + 18 گرم رایگان است.

کرم موبر مکسلیدی با فرمولی سریع و فوق العاده موثر

پوست شما دارای pH طبیعی در حدود 5.5 تا 5.5 است. پس از استفاده از کرم موزدایی ، PH پوست شما تا 7.0-8.5 افزایش می یابد که منجر به آسیب پوستی ، تحریک ، زبری و خشکی پوست می شود. کرم موبر مکس لیدی با لوسیون منحصر به فرد متعادل کننده پوست مراقبت از پوست غنی شده با روغن جوجوبا و آلوئه ورا ، PH پوست شما را در حد طبیعی خود باز می گرداند. بنابراین با استفاده از فرمول پیشرفته کرم موبر Max Lady موهای زائد سریع را برای یک احساس صاف ابریشمی و پوست نرم مخملی برای مدت طولانی تجربه کنید.

دستورالعمل های زیر را مدنظر داشته باشید:

پیروی از دستورالعمل استفاده باید انجام شود. اگر بعد از 24 ساعت عکس العمل واگرایی را تجربه کردید و تجربه هوشمندی دارید استفاده کنید

کرم موبر و حذف موی Max Lady را به طور مساوی در محلی که می خواهید موها را از آن جدا کنید استفاده کنید. به مدت 3 دقیقه روی پوست بمالید و پوست را خیس نکنید. برای از بین بردن موهای سرسخت ، حداکثر 5 دقیقه بگذارید بماند. از 5 دقیقه بیشتر نگذارید.

هشدار و نگهداری:

حساسیت یا واکنش های آلرژیک در برخی از افراد.

• از تماس با چشم خودداری شود، در صورت تماس محصول با چشم، بلافاصله آن را با آب فراوان بشویید.

• دور از دسترس کودکان نگه دارید.

• حاوی تیوگلیکولات است.

• در جای خنک ، تاریک و خشک نگهداری شود.

• فقط برای استعمال خارجی.

مواد سازنده: حاوی Paraffinum Liquidum ، روغن AVOCADO ، اسید تیوگلیکولیک ، لوسیون متعادل کننده PH شامل: روغن جوجوبا ، اکسید زینک ، عصاره آلوئه ورا ، عطر

نکاتی که هنگام  استفاده باید رعایت کنید؟

کرم موبر Max Lady را به طور مساوی روی محلی که می خواهید موهایتان را از آن بردارید بمالید. آن را در 3 دقیقه مالش ندهید.

برای از بین بردن موهای سرسخت ، حداکثر 5 دقیقه بگذارید بماند. از 5 دقیقه بیشتر نماند.

کرم را با کاردک پلاستیکی پاک کنید و نتیجه را ببینید که بلافاصله موهای زائد شما از بین می روند. پوست را کاملاً با آب بشویید. خشک کنید

لوسیون متعادل کننده pH مراقبت از پوست را به آرامی بر روی ناحیه ای از پوست که موها برداشته شده بمالید و ماساژ دهید. پوست شما فوراً احساس خنکی و رطوبت خواهد کرد.

آیا کرم موبر Max Lody برای من مناسب است؟

اگر پوست حساسی دارید مناسب شما است. زیرا به از بین بردن موها به آرامی حتی از روی پوست حساس شما کمک می کند و بدون ایجاد تحریک ، نرم و مرطوب می شود.

100 گرم
شرکت ‏FKBK‏ انگلستان
تایلند