نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

ماسک اسکراب شنی صورت 600 میل رایحه خیارسبز

مناسب برای صورت و بدن

لطیف کننده پوست

لایه بردار ملایم و طبیعی پوست صورت

نرم کننده پوست

حدود 600میل = 500 میل + 100 میل

درخشان کننده پوست

@ آیدی اینستاگرام :  maxlady.ir

تومان 99,000

100 قلم

یکی از بهترین روش های پاکسازی صورت استفاده از ماسک اسکراب شنی صورت است که در اینجا بهترین اسکراب های صورت برایتان توسط مکسلیدی آماده شده است که می توانید خریداری و امتحان کنید.

مناسب لایه برداری ملایم و در عین حال موثر.

ساخته شده و تهیه شده از مواد طبیعی

 

 چرا از ماسک اسکراب شنی صورت برای پاکسازی استفاده کنیم؟

استفاده از اسکراب صورت باعث می شود که پوست شما احساس زیبایی ، جوانی ، نرمی داشته باشد و همچنین کمک می کند پوست براق داشته باشید. برخلاف یک صابون یا پاک کننده معمولی ، یک اسکراب صورت با استفاده از ذرات کوچک و دانه های ریز سلول های قدیمی پوست را از بین می برد و جای آنها سلول های جدید را در فرآیندی معروف به نام لایه برداری ایجاد می کند.

 

 مزیت های استفاده از ماسک اسکراب شنی خیارسبز مکسلیدی

استفاده از اسکراب صورت می تواند باعث زیبایی و  نرم شدن پوست شود، همچنین ظاهری جوان تر و براق به پوست دهد. بر خلاف صابون و پاک کننده های معمولی، اسکراب با کمک ذرات ریز، در پروسه ی لایه برداری، پوست ها و سلول های مرده را از سطح پوست زدوده و در نتیجه پوست و سلول های جدید بهتر رشد می کنند.

اکنون همه افراد از خواص اسکراب های صورت برای پوست اطلاع دارند. اسکراب های شنی مکس لیدی جزو بهترین اسکراب های صورت هستند و در 12 رایحه مختلف عرضه شده که هرکدام از آنها را می توانید متناسب با نیاز پوستتان استفاده کنید. هرکدام از این اسکراب ها از ترکیب مواد طبیعی برای لایه برداری ملایم پوست ساخته شده است. مواد طبیعی بکار رفته در این اسکراب ها یا با همان حالت طبیعی استفاده شده (بدون تغییر در ساختار ملکولی آنها) یا پس از گذارندن مراحل تولید، بیش از 50% مواد طبیعی به همان حالت باقی مانده و دستخوش تغییرات ساختاری نسبت به منشا اولیه ی طبیعی آن ها نشده اند.

*خیار سرشار از ویتامین c و کافئیک است، این دو ماده کمک می‌کنند که التهاب پوست کاهش یابد از جمع شدن آب زیر پوست جلوگیری می‌کنند

 *خیار برای درمان پف زیر چشم، سوختگی و التهاب پوست استفاده می‌شود

* تسکین دهنده‌ی پوست و ضدپیری هم می باشد.

* خیار، سرشار از آنتی اکسیدان، رطوبت، و PH آن کاملا متعادل با پوست است.

*خیار می تواند به بسته شدن منافع باز پوست کمک کند.

* خیار به دلیل داشتن سیلیکا و خواص آنتی اکسیدانی اش به کاهش تیرگی دور چشم کمک می کند.

*یکی از مزایای خیار کمک به رفع آفتاب سوختگی می باشد.

روش مصرف :

قسمتی از این ماسک شنی را به جای مورد دلخواه پوست صورت و بدن بمالید و ماساژ دهید و بعد با آب شستشو دهید.

مواد سازنده: Aqua ، اسید استریک ، پودر پوسته Juglans Regia (گردو) ، الکل ستراریل ، عصاره میوه خیار ، تری اتانول آمین ، کربومر ، سدیم متیل پارابن ، عطر.

ساخت هند

600 میلی لیتر
شرکت ‏FKBK‏ انگلستان
هند