نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج کراتین مویی (کرم مو +ماسک مو + شامپو )

پکیج کراتین مویی شامل ماسک مو، شامپو و کرم مو کراتین

تومان 235,000

117 قلم

 شامپو  کراتین مکس لیدی

مخصوص موهای رنگ شده و ترمیم کننده

مناسب برای انواع موها

برای مراقبت از موهای رنگ شده باید از شامپوها و نرم کننده های مخصوص استفاده شود. شامپو کراتین مکس لیدی مخصوص موهای رنگ شده و ترمیم کننده علاوه بر قدرت پاک کنندگی حاوی پلیمرهایی هستند که روی سطح مو به خوبی مینشیند و غلاف لایه ای را روی سطح مو ایجاد میکند که تمام خلل و فرج منافذی که در اثر عوامل ذکر شده ایجاد شده اند را بپوشاند و علاوه بر اینکه مانع خروج رطوبت طبیعی مو میشوند لطافت و نرمی را به موها هدیه می دهد.

علاوه بر موارد فوق شامپو کراتین مکس لیدی حاوی ویتامینهای B6 و B3 و ویتامین های C و E میباشد که غذای کامل برای مو است.چرا که حضور چنین ویتامین هایی حفظ رطوبت ، نرمی ، درخشان کنندگی و خواص آنتی اکسیدانی و ضد اثرات مخرب نور خورشید را برای مو در بر دارد.

عصاره و کراتین این ماده کمیاب گران قیمت کاملا طبیعی بوده و مقاومت و استقامت موها و پوست سر را افزایش میدهد.

طرز مصرف:

شامپو را بر روی موهای خیس خود بمالید و ماساژ دهید و بعد آبکشی و خشک نمایید.

ماسک مو کراتین مکس لیدی

مخصوص موهای رنگ شده و ترمیم کننده

مناسب برای هر نوع مو

ویتامین های موجود در این فرمولاسیون باعث طراوت و درخشندگی موها شده و حالت زیبایی به موها می بخشد . استفاده از ماسک کراتین مکس لیدی نقش موثری در ترمیم و بازسازی موها داشته و شانه پذیری موها را نیز تسهیل می نماید. این ماسک کراتین بعلت وجود کلاژن هیدرولیز شده نقش موثری بر موهای رنگ شده داردو حالت موهای رنگ شده را حفظ نگه میدارد و از تخریب موها بوسیله سورفکتانت ها جلوگیری می نماید.وجود مواد حالت دهنده و درخشان کننده در فرمولاسیون این ماسک مو را بسیار خوش حالت و درخشان نموده و پس از مصرف این ماسک شانه پذیری موها تسهیل میگردد.

طرز مصرف:

بعد استفاده از شامپو یا نرم کننده موهای خود را با حوله کمی خشک کنید و مقداری از ماسک مو را بر روی موهای مرطوب خود بزنید و به خوبی ماساژ دهید و به مدت 3 الی 5 دقیقه منتعظر بمانید و بعد خوب آبکشی نمایید و بعد موهای خود را با حوله کاملا خشک نمایید.

کرم مو کراتینه مکس لیدی

مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده، ترمیم کننده مو

کرم مو مکس لیدی حاوی کراتین می باشد که برای احیای مو مخصوصا موهای رنگ شده، استفاده می شود. کراتین موجود در این کرم به شما کمک می کند تا با استفاده بعد از شامپو، نرم کننده یا ماسک مو، موهایی درخشان داشته باشید. کرم موی مکس لیدی حاوی ویتامین B3 و B6 می باشد که غذای کاملی برای پوست و مو بوده و رنگ موهای شما را تثبیت می کند و رطوبت و نرمی را برای شما به ارمغان می آورد.

 طرز مصرف:

پس از استفاده از شامپو، یا نرم کننده9 یا ماسک مو، موهایتان را کمی خیس کرده و مقدار مناسبی از کرم را به کف دست بمالید، بعد به موهایتان بزنید و به هرنحوی که دوست دارید حالت دهید.