نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج مویی آلوئه ورا (ماسک مو، کرم مو، شامپو و ژل چسبی)

پکیج مویی آلوئه ورا  شامل ماسک مو، کرم مو، شامپو و ژل چسبی

تومان 275,000

119 قلم

ماسک مو آلوئه ورا مخصوص بانوان مکس لیدی

تقویت کننده، ضد ریزش، ضد شوره و براق کننده. مناسب برای هر نوع مو

ماسک موی آلوئه ورا مکس لیدی علاوه بر خاصیت نرم کنندگی و حالت دهندگی باعث حفظ سلامت موها شده و با دارا بودن خاصیت نرم کنندگی، ضد شوره شدن و ضد ریزش بودن، از شکنندگی موها جلوگیری می کند و شفافیت، درخشندگی و لطافت خاصی به موها می بخشد. ما ادعای مکمل غذای کامل مو را برای این نرم کننده بدلایل زیر می دانیم: این محصول حاوی ویتامین های B3، B6، و B5 و ویتامین E و  C که غذای کاملی برای مو است، می باشد، چرا که در حضور چنین ویتامین هایی حفظ رطوبت، نرمی، درخشان کنندگی و خواص آنتی اکسیدانی و ضد اثرات مخرب نور خورشید برای مو میسر خواهد شد.

طرز مصرف: بعد از استفاده از شامپو یا نرم کننده، موهای خود را با حوله کمی خشک کنید و مقداری از ماسک مو را بر روی موهای مرطوب خود بزنید و به خوبی ماساژ دهید و به مدت 3 الی 5 دقیقه منتظر بمانید. سپس کاملا آبکشی نمایید و موهای خود را با حوله کاملا خشک کنید.

کرم مو آلوئه ورا مکس لیدی

کرم موی آلوئه ورای مکس لیدی از شوره و ریزش سر جلوگیری می کند. استفاده از این کرم مو بعد از استفاده از شامپو یا ماسک مو های این شرکت، مشکل شوره سر شما را رفع کرده و موهایتان را تقویت می کند. همچنین این محصول با داشتن ویتامین B5، از ریزش موی شما جلوگیری کرده، موها را براق و درخشان می کند و باعث جذب و نگهداری رطوبت در ساقه مو می شود.

شامپو آلوئه ورا مکس لیدی

ضد شوره و ضد ریزش

مناسب برای انواع موها

شامپو حاوی عصاره آلوئه ورا مکس لیدی سرشار از پرو ویتامین B5  بوده و برای بازگرداندن زیبایی ، طراوت و درخشش به موها می توان از این محصول استفاده کرد و احیای موهای ضد شوره و ضد ریزش بسیار موثر و در حالت دادن به مو و فرم گرفتن آن بسیار ایده آل می باشد.در نهایت ویتامین B5  با جذب و نگهداری رطوبت در ساقه مو موجب خوش حالتی ، پر پشتی و افزایش حجم موهای ظریف و نازک می گردد.

عصاره آلوئه ورا: این گیاه نمونه با خواص درمانی فوق العاده برای سلامت مو و پوست سر بسیار مفید می باشد.

طرز مصرف: شامپو را بر روی موهای خیس خود بمالید و ماساژ دهید و بعد آبکشی و خشک نمایید.

ژل چسبی آلوئه ورا مکس لیدی

ژل چسبی تهیه شده از بهترین عصاره الویه ورا در حفظ و نگهداری از موی سر شما بویژه موهایی که بویژه ضد ریزش و ضد شوره جلوگیری میکند ژل چسب مو حاوی مواد درخشان کننده و تغذیه کننده موی سر شما میباشد لذا توصیه میشود برای حفظ سلامتی موی خود بعداز محصولات مکس لیدی که شامل شامپو نرم کننده یا ماسک مو است استفاده گردد

طرز استفاده: بعد از خشک کردن مو و مدل دادن ژل چسبی مکس لیدی را به مقدار لازم بروی موهای خود ماساژ دهید و سپس شانه کنید تا به مدل دلخواهتان  در بیاید.