نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج زیبایی (صابون زردچوبه + کرم دور چشم + کرم سفید کننده)

پکیج زیبایی شامل صابون زردچوبه، کرم دور چشم و کرم سفید کننده

تومان 138,000

47 قلم

صابون آیوردویک زردچوبه مکس لیدی Maxlady

تهیه شده از روغن نارگیل خالص

عصاره های گیاهی خالص مانند زردچوبه و روغن های گیاهی معطر

این صابون تمام خواص مهم زردچوبه که در درمان اختلالات پوستی بسیار موثر است، و گلیسرین را به پوست منتقل کرده و پوست را درمان میکند.
زردچوبه یک ماده ضد عفونی کننده طبیعی است که میتوان روی زخم ها بکار برد. این خواص ضدعفونی کننده و پاک کنندگی زردچوبه می تواند از پوست شما حفاظت کامل به عمل آورد.

صابون زردچوبه مکس لیدی یک سفید کننده قوی، ضد چروک و متعادل کننده چربی پوست است که خواص روشن كنندگی فوق العاده، ضد چروك و ضد قارچی دارد.

کرم دور چشم مکس لیدی Maxlady

تولید شده از مواد طبیعی درجه یک

رفع هاله سیاه دور چشم

ضد چین و چروک

تولید شده از خواص گیاهی و مواد طبیعی 100٪ و درجه 1 از بین برندۀ چین و چروکهای اطراف چشم با قدرت باور نکردنی دارای خاصیت  روشن کنندگی و ضد آکنه اطراف چشم  می باشد و در مدت کوتاهی پوست اطراف چشم شما را صاف و یکدست می کند.

با به کار گیری مواد طبیعی و فناوری بیوتکنولوژی علاوه بر این که قدرت جلوگیری فوق العاده ای در مقابله با چین و چروک دارد باعث از بین رفتن هاله سیاه دور چشم میگردد.

مواد موثر موجود در این کرم علاوه بر افزایش میزان کلاژن و الاستین باعث تقویت غشاء مویرگی رگ های پوست شده که در نتیجه این تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست رنگی شفاف پیدا میکند و شاداب تر و جوان تر به نظر میرسد.

استفاده از کرم دور چشم از سن 25 سالگی به خصوص در افرادی که از وجود هاله سیاه دور چشم رنج میبرند توصیه میگردد.

طرز مصرف:

پس از تمیز کردن پوست با محصولات پاک کننده هر صبح و شب مقدار مناسبی از کرم دور چشم مکس لیدی را اطراف چشم قرار دهید و با حرکات ضربه ای ارام پخش نمایید. *ویژۀ استفاده گروه سنی 30 تا 40 سال*

کرم سفید کننده صورت مکس لیدی Maxlady

رفع تدریجی لک و کک

ایجاد رطوبت و افزایش استحکام پوست

محافظت پوست در مقابل اشعه های مضر خورشید

کرم سفید کننده مکس لیدی ساخت کشور انگلستان کاملا گیاهی بوده و به تدریج باعث سفید شدن پوست شما می شود. مکانیزم این کرم بطوری است که به تدریج رنگدانه های سیاه پوست, کک و مک و لک های پوستی را برداشته و باعث سفیدی و انعطاف پذیری پوست می شود. این کرم علاوه بر سفیدتر کردن پوست، آن را در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

محصول مورد نظر یک کرم روشن کننده قوی است که نه تنها قسمت های نامطلوب پوست مانند رنگ و رو رفتگی یا افتادگی را برطرف می کند بلکه ضامن تامین ویتامین های ضروری پوست نیز هست. این محصول توسط آنزیم های برگرفته از میوه ها و گیاهان, سطح رطوبت و استحکام پوست شما را تنظیم میکند.

طرز مصرف:

هر روز قبل از بیرون رفتن روی پوست تمیز استفاده شود  همچنین این کرم میتواند به عنوان پایه ی آرایش نیز مورد استفاده قرار گیرد.