نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج پوستی لیمو (اسکراب و لایه بردار فوری)

پکیج پوستی لیمو حاوی اسکراب و لایه بردار فوری

تومان 118,000

100 قلم

اسکراب شنی لیمو 500 میل مکس لیدی

حاوی آنتی اکسیدان

ضد چین و چروک

ضد رادیکال های آزاد

آب لیمو ترش فواید بسیار زیادی برای پوست صورت دارد که یکی از این فواید از بین بردن لک های روی پوست صورت است. جالب است بدانید آب لیمو ترش علاوه بر رفع لک ها روی پوست صورت می تواند باعث سفیدتر شدن پوست نیز شود. 

رادیکال های آزاد تاثیرگذارین عامل روی پوست و ایجاد چین و چروک روی پوست هستند. رادیکال های آزاد باعث کاهش یافتن تولید مجدد سلول های پوستی می شوند و به این ترتیب پوست را پیر می کنند. بزرگترین دشمن رادیکال های آزاد آنتی اکسیدان ها هستند.

لیمو ترش سرشار از آنتی اکسیدان های قوی است که باعث کنترل رادیکال های آزاد مخرب می شوند و در نتیجه باعث بالا رفتن ظرفیت بازسازی سلول ها می شوند. برای سلامت و جوان سازی پوست به طور مرتب آب لیمو ترش تازه مصرف کنید.

اسکراب  شنی لیمو 500 میل مکس لیدی لایه بردار و آب رسان پوست همراه با فرمول جدید، برای از بین بردن کلیه دانه های سر سیاه و انواع لک ها و جوش های صورت می باشد، همچنین پوست بدن و صورت را سفید، روشن و شفاف و زیبا می کند.

روش مصرف:

مقداری از این ماسک را به قسمت مورد نظر بمالید و پس از ماساز، آبکشی کنید.

ژل لایه بردار فوری لیمو مکس لیدی

حاوی عصاره لیموی و تقویت کننده طبیعی

از بین برنده لک های روی پوست

سفید کننده

لیمو سرشار از آنتی اکسیدان های قوی است که باعث کنترل رادیکال های آزاد و مخرب می شوند و در نتیجه باعث بالا رفتن ظرفیت بازسازی سلول ها می شوند.

لیمو به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی عمل می کند و از رشد باکتری ها روی پوست صورت جلوگیری می کند. به همین ترتیب می تواند باعث از بین رفتن جوش ها و آکنه شود.

این لایه بردار حاوی عصاره لیمو است و تقویت کننده طبیعی پوست میباشد. این ژل در منفذهای پوست نفوذ کرده و آلودگی ها و چربی های اضافی پوست را برطرف میکند.

پوست را تمیز و صاف و سالم کرده، به طوری که از لطافت و شادابی پوست خود لذت میبرید.

طرز مصرف:

مقداری کمی از ژل را روی دست خود بریزید. سپس با دست صورت خود را تا زمانی که دانه های کوچک (لایه مرده پوست) دیده شوند به آرامی ماساژ دهید. سپس با آب شستشو دهید. آب سرد طراوت پوست را بیشتر میکند.