پکیج مویی شترمرغ

تومان 74,000

119 قلم

ماسک مو شترمرغ مخصوص بانوان مکس لیدی

درخشان کننده، پرپشت کننده و حجم دهنده، مناسب برای هر نوع مو.

ماسک موی مکس لیدی علاوه بر خاصیت نرم کنندگی و حالت دهندگی، باعث حفظ سلامت موها شده و با دارا بودن خاصیت نرم کنندگی از شکستگی مو جلوگیری می کند و شفافیت، درخشندگی و لطافت خاصی به موها می دهد.

این ماسک مو حاوی کرم مرطوب کننده مو و روغن های نرم کننده سیلیکونی می باشد که با قدرت نفوذ در ساقه مو، خاصیت حجم دهندگی داشته و از وز شدن موها جلوگیری می کند.

کرم های موجود در ماسک مو، رطوبت را به ساقه مو وارد کرده و باعث شادابی و درخشندگی موها می شود و در کنار این رطوبت، پلیمرهای ویژه، کار پرپشت شدن مو را به راحتی انجام می دهند و موجب استحکام موها می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های این نرم کننده این است که بدون سنگین شدن مو از چرب شدن زود هنگام موها جلوگیری می کند.

طرز مصرف:بعد از استفاده از شامپو یا نرم کننده، موهای خود را با حوله کمی خشک کنید و مقداری از ماسک مو را بر روی موهای مرطوب خود بزنید و به خوبی ماساژ دهید و به مدت 3 الی 5 دقیقه منتظر بمانید. سپس کاملا آبکشی نمایید و موهای خود را با حوله کاملا خشک کنید.

 

کرم مو شترمرغ مکس لیدی

ضد موخوره، حجم دهنده و پرپشت کننده، مناسب برای انواع مو

استفاده از کرم مو شترمرغ مکس لیدی، بعد از استفاده از شامپو یا ماسک مو های این شرکت، موهایتان را حجیم و پرپشت نشان می دهد، همچنین ویتامین های موجود در روغن شترمرغ، باعث جلوگیری از صدمه دیدن و موخوره شدن موها می شود.

 طریقه مصرف:پس از استفاده از شامپو، یا نرم کننده9 یا ماسک مو، موهایتان را کمی خیس کرده و مقدار مناسبی از کرم را به کف دست بمالید، بعد به موهایتان بزنید و به هرنحوی که دوست دارید حالت دهید.

 ژل کرم چسبی شترمرغ مکس لیدی

 مناسب برای هرنوع مو

با استفاده از این محصول شما میتوانید به فرم دلخواه موی خود برسید. ویتامین های موجود در روغن شترمرغ به شما کمک میکند تا موهایتان از آسیب دیدن جلوگیری کند و همچنین موهای شما را براق و درخشان میکند.

طرز مصرف :بعد از حمام موهایتان را کمی خیس کنید و مقدار لازم از ژل کرم چسبی را کف دست بمالید بعد به موهایتان بزنید وبه هر نحوی که دوست دارید حالت دهید.

 

افزودن تصویر و یا ویدئو در نقد خود برای جلب نظر دوستانتان

تصویرخود را اینجا بگذارید

یا کلیک نمائید
گزینش فایل
تصاویری در ساختار .jpg, .gif, .png, قرار دهید با حجم حداکثر  2مگابایت