آدرس مغازه

پکیج پوستی شیر (کرم دست کاسه ای + صابون + کرم دست تیوپی)

پکیج پوستی شیر (کرم دست کاسه ای + صابون + کرم دست تیوپی)

تومان 50,650

50 قلم

کرم آبرسان شیر مکس لیدی‏ Maxlady

آبرسانی کامل به پوست

رفع چروک های سطحی و افزایش قدرت بازسازی پوست در طی شب

تامین کننده رطوبت و سایر نیازهای تغذیه ای پوست

ترمیم کننده و بازسازی کننده پوست های خسته، کدر و خشک

سرشار از ویتامین های ای و آ جهت بازسازی و حفظ رطوبت پوست در برابر عوامل مخرب محیطی

کرم مغذی و آبرسان مکس لیدی با نفوذ پذیری فوق العاده خود قادر است مواد مغذی مورد نیاز پوست را به لایه زیرین پوست برساند. عصاره گیاهی موجود در این فراورده سرعت متابولیسم را در سلولهای پوست افزایش میدهد و بدین ترتیب ساخت پروتیین ها و مواد حیاتی پوست افزایش می یابد.

استفاده از آنتی اکسیدان های طبیعی از جمله ویتامین ای و آ و اسیدهای چرب ضروری، از اثر مخرب رادیکالهای آزاد برروی پوست جلوگیری می کنند.

طرز مصرف:

مقداری از کرم را به میزان دلخواه به پوست دست یا بدن خود بزنید و ماساژ دهید تا جذب پوست شود و پوست شما از خشکی در آید و دارای پوستی نرم و لطیف شوید.

صابون شیر مکس لیدی Maxlady

صابون شیر لطافت را با ویتامین E موجود در خود به پوست هدیه می کند.صابون شیر در گروه صابون های زیبایی قرار می گیرد. این در حالیست که برای از بین بردن انواع لکه هایی که بر پوست صورت نقش می بندند؛ تأثیر شگرفی دارد.
پاک کردن پوست صورت با استفاده از این صابون موجب می شود تا انواع آلودگی ها از روی پوست کنار رفته و پوستی زیبا و سالم نمایان شودروشن کنندگی پوست از خواص اصلی این صابون به شمار می رودبرای استفاده از آن می توان صابون را بر روی پوست مرطوب مالید. این کار حتی اگر به صورت روزانه انجام گیرد برای پوست صورت مفید خواهد بودبرخلاف بسیاری از صابون ها؛ صابون شیر به پوست های خشک کمک می کند تا از حالت خشکی در آمده و شاداب شوند.

کرم دست و صورت شیر مکس لیدی Maxlady

آبرسان . ترمیم کننده . نرم کننده . مرطوب کننده

کرم مغذی و آبرسان مکس لیدی با نفوذپذیری فوق العاده خود قادر است مواد مغذی مورد نیاز پوست را به لایه های زیرین پوست برساند.

شیر طبیعی موجود در این فراورده سرعت متابولیسم را در سلولهای پوست افزایش می دهد و بدین ترتیب ساخت پروتئین ها و مواد حیاتی پوست افزایش می یابد.

استفاده از مواد آنتی اکسیدان طبیعی از جمله ویتامین E , A و اسیدهای چرب ضروری از اثر مخرب رادیکالهای آزاد بر روی پوست جلوگیری مینماید.