نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج روغن آرگان (شامپو، ماسک مو، کرم مو و روغن)

راهنمای استفاده از تخفیف پرداخت آنلاین:

در مرحله آخر ثبت سفارش، با انتخاب حامل پرداخت آنلاین، 15% تخفیف به فاکتور اعمال می شود

پکیج روغن آرگان حاوی شامپو، ماسک مو، کرم مو و روغن

تومان 171,000

100 قلم

شامپو روغن آرگان مکس لیدی

جهت مراقبت واقعی برای حفاظت از مو

ایجاد حالت درخشندگی در موهای خشک و آسیب دیده

نرم کننده مناسب برای انواع موها

شامپو آرگان مکس لیدی جهت مراقبت واقعی برای حفاظت از مو و ایجاد حالت درخشندگی در موهای خشک و آسیب دیده است.

موهای نازک دارای ظاهری بسیار ظریف و کم حجم بوده و به راحتی حالت نمیگیرداین موها همچنین در برابر عوامل نا مطلوب محیطی آسیب پذیر بوده و نیاز به مراقبت ویژه دارند. نرم کننده موی روغن آرگان مخصوص موهای نازک و کم حجم حاوی مواد موثر حجم دهنده، ضخیم کننده و حالت دهنده مو، حاوی پروتیین ابریشم، پروویتامین ب5 و عصاره بو مادران با اتصال به ساقه مو از محل رویش آن و ایجاد فیلمی برروی ساقه مو سبب میشود که موهای نازک و کم حجم ظاهری ضخیم تر و حجیم تر پیدا نموده و حالت پذیری موها نیز برای مدت طولانی تر حفظ گردد

روغن آرگان بدلیل داشتن ویژگی های تغذیه کنندگی، آنتی اکسیدانی و عامل احیاء و بازسازی، معروف می باشد. بدین ترتیب موهای شما درخشان و سبک خواهد بود و تمام قدرت و شادابی خود را باز خواهد یافت.

این محصول علاوه بر روغن آرگان شامل گلیسیرین که یک مرطوب کننده قوی است و آلانتوئین موجود در عصاره گیاهی با اثر مرطوب کنندگی و ضد خارش است، می باشد.

طرز مصرف: شامپو را بر روی موهای خیس خود بمالید و ماساژ دهید و بعد آبکشی و خشک نمایید.

روغن مو آرگان مکس لیدی

کمک به رشد مو

مغذی مو

حاوی ویتامین E و اسیدهای چرب

روغن آرگان “طلای مایع” هم نامیده می شود، این روغن یک محصول ارگانیک است که از هسته های درخت آرگان که بومی کشور مراکش است استخراج می شود. آرگان غنی از مواد مغذی مفید است، از جمله اسیدهای چرب و ویتامین E. خواص آن به خصوص برای مو و پوست به اثبات رسیده است، همین خواص روغن آرگان باعث شده است تا افراد مشهور لوازم آرایشی را انتخاب کنند که حاوی این روغن باشد. 

روغن آرگان مرطوب کننده، نرم کننده طبیعی، حالت دهنده و درخشان کننده مو است.

طرز مصرف: بعد از شستن موها با شامپوی مکس لیدی، روغن را به مقدار مناسب به موهای خود بزنید تا موها نسبتا چرب شود سپس شانه بزنید.

کرم موی روغن آرگان مکس لیدی

ترمیم کننده مو بدون نیاز به آبکشی

تقویت کننده مو

مرطوب کننده

ترمیم کننده موی مکس لیدی بدون نیاز به آبکشی می باشد و جهت کاهش اثرات ناشی از صدمات وارد شده به موها، حالت پذیری بهتر، تقویت و ترمیم مو تهیه شده است. این فراورده قدرت نفوذ به داخل مو را داشته و رطوبت لازم را به مو بخشیده و انعطاف پذیری لازم را در مو ایجاد میکند.

این فرآورده دارای پلیمرهای کاتیونی از روغن ارگان میباشد که ضمن خنثی نمودن بار منفی سطح مو، یک لایه محافظ بر روی مو ایجاد میکنند پلیمر بکار رفته در این فرآورده قدرت پر کردن خلل و فرج روی سطح مو را به صورتی داراست که سطح مو صاف شده و ضمن از بین بردن الکتریسیته ساکن باعث درخشندگی و جلای مو میشود. پلیمرهای کاتونی نسبت به مواد کاتیونی روغن ارگان که در فرمول اکثر نرم کننده ها بکار میرود خاصیت تحریک کنندگی کمتری دارند. ترکیبات سیلیکونی موجود در این فرآورده بصورتی پیش بینی شده که ضمن ایجاد یک لایه محافظ بر روی مو و ایجاد حالت درخشنده و نرم در موها باعث آسانی شانه کردن در حالت خیس و خشک میشوند.

طرز مصرف: موهای خود را با شامپو و ماسک موی ضد ریزش مکس لیدی شستشو دهید ، پس از خشک کردن هنگامی که موها رطوبت مختصری دارند به مقدار لازم کرم مو را روی پوست سر پخش نمایید و به کمک دستان چند دقیقه ماساژ دهید و موهای خود را به حالت دلخواه شانه کنید.

ماسک مو روغن آرگان مکس لیدی

مراقبت کامل پس از استحمام از موهای شکننده و بلند

رفع کننده حالت وز و زبری موها

کاهش دهنده بار الکترو استاتیک موها

رفع پیچ خوردگی و عدم شانه پذیری موها

حاوی عصاره روغن آرگان، پرو ویتامین B5 و توکوفریل استات

موهای شکننده و وز دار بر اثر عواملی نظیر ژنتیک، کمبود رطوبت و ترشح چربی مو، تغذیه مناسب، آلودگی های محیطی، اشعه ماوراء بنفش و آسیب های فیزیکی همانند استفاده طولانی مدت از سشوار و براشینگ پدید آمده و عموما دارای ظاهری بسیار خشک، کدر، وزدار، زبر و شکننده می باشد. ماسک مو مخصوص موهای شکننده و وزدار آرگان مکس لیدی حاوی عصاره روغن آرگان، پرو ویتامین B5 و توکوفریل استات به همراه مواد نرم کننده، حالت دهنده و آنتی الکترواستاتیک، از شگل گیری مجدد پیچ خوردگی و وز در طی روز ممانعت به عمل آورده سبب افزایش درخشندگی موها شده و به حفظ رطوبت، نرمی و لطافت موها کمک شایانی مینماید.

روش مصرف: پس از شستشو موها با شامپو مو روغن ارگان مکس لیدی این ماسک مو را به مقدار لازم به موها بزنید. پس از ده دقیقه موها را آبکشی نمایید.