نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج مویی زغال (شامپو، نرم کننده و ماسک مو)

راهنمای استفاده از تخفیف پرداخت آنلاین:

در مرحله آخر ثبت سفارش، با انتخاب حامل پرداخت آنلاین، 15% تخفیف به فاکتور اعمال می شود

پکیج مویی زغال شامل شامپو، نرم کننده و ماسک مو

تومان 112,500

100 قلم

ماسک مو ذغال مکس لیدی

تغذیه کننده ریشه مو

تقویت کننده و ترمیم کننده

حاوی عناصر زغال و پرو کراتین

بازسازی تارهای داخلی ساختار مو

افزایش نرمی و درخشندگی طبیعی مو

مناسب برای انواع مو

لابراتوار های مکس لیدی فرمولی غنی شده از عناصر ذغال و پرو کراتین طراحی کرده اند که بدون خم کردن و ریزش مو, موجب بازیابی پنج علامت قابل مشاهده موی سالم می شوند. این ماسک مناسب موهای آسیب دیده است و با بازسازی و تجدید ساختار سلول های سر با نازکی, آسیب دیدن, موخوره, شکنندگی, و مات شدن رنگ مو مبارزه می کند. پروکراتین موجود در این ماسک حاوی آمینواسید بوده که تارهای مو را ترمیم کرده و به آن ها ظاهری محکم و ضخیم میدهد و سرامید موجود نیز سطح موها را نرم و لطیف میکند.

طرز مصرف: پس از شستشو موها را با شامپو زغال مکس لیدی این ماسک مو را به مقدار لازم به موها بزنید و پس از ده دقیقه موها را آبکشی نمایید.

شامپو ذغال مکس لیدی

معطر

حالت دهنده

حاوی پروتئین

پاک کنندگی ملایم

ترمیم کننده عمیق

آبرسان و تقویت کننده

شامپو ترمیم کننده عمیق یکی از جدیدترین محصولات کمپانی مکس لیدی است که مورد استقبال گسترده مصرف کنندگان قرار گرفت. این محصول یک ترمیم کننده بسیار عمیق است که در طول یک هفته 10 لایه از ساقه مو را ترمیم می کند. ترکیبی قوی از عناصر زغال, پروتئین ها, کراتین مایع و مواد تقویتی این محصول را به یک ترمیم کننده قوی تبدیل کرده است. شامپو ترمیم کننده عمیق به گونه ای طراحی شده تا ساختار لایه های مو را محکم ساخته و نواحی خالی ساختار ازبین رفته ی مو را پر کند و قدرت پاک کنندگی ملایمی دارد.

طرز مصرف: شامپو را بر روی موهای خیس خود بمالید و ماساژ دهید، سپس با آب بشویید.

نرم کننده مو ذغال مکس لیدی

آبرسان مو

حاوی روغن آرگان

درخشان کننده و مغزی

نرم کننده و حالت دهنده

افزایش لطافت و نرمی مو

ترمیم کننده موهای آسیب دیده

نرم کننده ای مناسب موهای آسیب دیده و بی حالت است. این محصول بدون ایجاد آسیب و از بین بردن رطوبت مو آن را کاملا نرم کرده و به موهای آسیب دیده کمک می کند  تا ظاهر طبیعی خود را بازیابند. نرم کننده و ترمیم کننده مو مکس لیدی غنی شده با عناصر زغال است که کمک شایاتنی به ترمیم و تغذیه مو میکند.

طرز مصرف: بعد از استفاده از شامپو مقداری از نرم کننده را بر روی موهای خود بزنید و خوب ماساژ دهید و بعد آب کشی و خشک نمایید.