نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران

پکیج پوستی توت فرنگی (اسکراب و لایه بردار فوری)

راهنمای استفاده از تخفیف پرداخت آنلاین:

در مرحله آخر ثبت سفارش، با انتخاب حامل پرداخت آنلاین، 15% تخفیف به فاکتور اعمال می شود

پکیج پوستی توت فرنگی حاوی اسکراب و لایه بردار فوری

تومان 51,550

98 قلم

اسکراب شنی توت فرنگی 500 میل مکس لیدی

لایه بردار ملایم، منقبض کننده منافذ باز پوست و ضد التهاب

توت فرنگی دارای مقدار زیادی اسید سالیسیلیک است که می تواند پوست شما را از شر سلول های مرده خلاص کند و در نتیجه باعث صافی پوست و کوچک شدن منافذ پوستی می شود و رنگ چهره را باز می کند. این میوه یک لایه بردار خیلی ملایم است که می تواند تمام کثیفی ها و ناخالصی ها را از روی پوست بردارد و در نتیجه اگر روی پوست شما التهاب یا قرمزی وجود داشته باشد آن را از بین می برد و در نتیجه توت فرنگی می تواند یک ماسک پاک کننده عالی برای تمیز کردن و نرم کردن صورت شما باشد.

اسکراب شنی توت فرنگی 500 میل مکس لیدی بهترین لایه بردار و آب رسان پوست همراه با فرمول جدید، برای از بین بردن کلیه دانه های سر سیاه و انواع لک ها و جوش های صورت می باشد. همچنین پوست بدن و صورت را سفید، روشن و شفاف و زیبا می کند.

 روش مصرف:

قسمتی از این ماسک شنی را به قسمت دلخواه پوست صورت یا بدن بمالید و ماساژ دهید سپس با آب شستشو دهید.

لایه بردار فوری توت فرنگی مکس لیدی

حاوی عصاره توت فرنگی و تقویت کننده طبیعی 
لایه بردار فوری توت فرنگی مکس لیدی حاوی عصاره توت فرنگی تقویت کننده طبیعی می باشد. این ژل در منفذهای پوست نفوذ کرده و آلودگی و چربی اضافی پوست را برطرف می کند و پوست را تمیز و صاف و سالم میکند. بطوری که از لطافت و شادابی پوست خود لذت میبرید.
طرز مصرف:
مقداری از ژل را روی دست خود بریزید . سپس با دست صورت خود را تا زمانی که دانه های کوچک (لایه مرده پوست) دیده شوند. به آرامی ماساژ دهید . سپس با آب شستشو دهید.آب سرد طراوت پوست را بیشتر میکند.