درباره ما

محصولات آرایشی و بهداشتی مکس لیدی سال هاست که با کیفیت بالا و قیمت مناسب خود در بین افراد بخصوص بانوان جای خود را باز کرده اند. محصولاتی از قبیل کرم آبرسان خاویار، صابون ضد جوش گوگرد و سفید کننده ی کوسه، شامپو ترمیم کننده کراتین، روغن ماساژ با رایحه های زیتون، آلوئه ورا و شترمرغ،  ژل مو و ...، جای خود را در بین آرایشگران و مصرف کنندگان نهایی بسیار جا افتاده و شناخته شده هستند؛ ولی همواره نبود نمایندگی ثابت و مشخص برای ارایه ی تمام محصولات این برند محبوب بصورت عمده و جزیی حس میشد. امروز این افتخار را داریم که اعلام کنیم تنها نمایندگی رسمی محصولات مکس لیدی در ایران هستیم که تمامی محصولات را بصورت کاملا اورجینال و به روش های عمده و جزیی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار خواهیم داد. به این امیدکه مشتریان محترم با توجه به رعایت اصل مشتری مداری، ارائه محصولات با تنوع کامل و بهترین قیمت موجود در بازار و همچنین ضمانت اصیل بودن محصولات، رضایتمندی 100% را داشته باشند.

ما به عنوان دفتر فروش لوازم آرایشی مکس لیدی، پیشرو در حوزه مراقبت از پوست و مو، به مصرف کنندگان خود نزدیک بوده، محصولاتی جذاب و نوآورانه به آن ها عرضه می کنیم.

آدرس فروشگاه شعبه اصلی: شیراز ، بلوار استقلال - از پارک قوری به سمت هوابرد کوچه 49استقلال - فرعی دوم - سمت چپ - نمایندگی مکسلیدی

آدرس شرکت:

پشتیبانی : شیراز میدان ابوالکلام خیابان شهید ربانی کوچه 9 

تلفن: 07132284707

دفتر : شیراز باغ حوض کوچه 6 فرعی 6/7

مدیریت : 09375450505

صاحب امتیاز: امیر نباتی